MÁTE DOTAZY?

faq (ČKD - často kladené dotazy)

Často kladené dotazy

CO VÁS ZAJÍMÁ

Ano, možné to určitě je. Záleží to ovšem na Vašich pracovních zkušenostech a není to jednoduché takto rozhodnout bez osobního setkání a následné realizace několika projektů.

Vždy zaručujeme zákazníkům plnou profesionalitu, proto i s novými členy týmu na začátku vždy spolupracujeme a učíme se navzájem posouvat k dokonalému cíli.

Tvorbu tvoříme vždy individuálně. A stejně tak i cenu. Jde vždy o to, jak kompletní je celý proces služby.

Pokud se jedná jen o návrh grafiky, nebo návrh webového prostředí, nebo komplexní servis na denní bázi. Vždy je to podle přání zákazníka. Rozhodně naše ceny nejsou astronomické.

Onlouváme se, ale tohle není naše vášeň. Ovšem umíme Vám připravit osobnostní stránky s odkazem na vaší svatbu a to bez nutnosti si zřizovat vlastní webové stránky. Jedná se o tzv. subdoménu, kterou umísíme na stránky po dobu naší dohody, a to za minimální částku.

Při vzájemné shodě Vám grafiku navrhneme do 24 hodin.

Vše záleží na tom, kdy jsou k dispozici texty a vybraná grafika stránky. Jestliže je ovšem zakázka i s přípravou loga firmy, je nutné upozornit, že je to tvůrčí práce,a tedy i návrh loga je o nějakém čase navíc. Ovšem naši zákazníci jsou vždy plně spokojeni.

NAPIŠTE SI O KONZULTACI

S našimi klienty si vytváříme osobní pouto a připravujeme řešení tzv. „na míru“.

Proto, naše prvotní kontultace jsou zcela zdarma a cenu vytváříme dle rozsahu požadavků zákazníka.

Nejlépe na:
info@bearhugs.cz

Zde můžete odeslat krátkou zprávu...