PÁR SLOV, VĚT O NÁS A NAŠICH PROJEKTECH

Webdesign, animace, marketing, gastro atd! Několik slov o nás ...

Vážení návštěvníci, velice si vážím Vaší návštěvy na našich stránkách, a o to více si vážím toho, že si čtete tyto řádky.

Naše společnost je nová, ale máme za sebou již několik let v grafice, designu, webdesignu a našeho druhého oboru gastro a hospitality. Právě proto si dovolíme nabízet služby, ve kterých se citíme, potažmo se svými kolegy, velice silní.

Na stránkách Bear Hugs ! se často setkáte s pojmem design. Design je takové naše potěšení a životní vášeň. Symbol medvěda (Bear) a případné objetí (Hugs) se proto snažíme ze všech sil propojovat s našimi projekty a i filosofií společnosti. Ať se jedná o grafiku, fotografii, animaci nebo webdesign. Nebo i různé gesignové doplňky do interiéru, či oblečení.

Prostě se snažíme býti originálními, jestli se nám to daří můžete posoudit sami náhledem do naší nabídky zde.

Mimo výše zmíněné se dlouhá léta profesně věnujeme gastronomii, hospitality managementu a ekonomii. Získané životní zkušenosti ochotně předáváme, a to především osobně, svým zákazníkům a kolegům. Spolupracují s námi odborníci, se kterými jsme se za léta praxe ve výše zmíněných oboroech setkali a vzájemně se inspirovali. Všichni jsou profesionály ve svém oboru. Proto si dovolíme hledat chyby, radit a především navrhovat nápravy.

Jak jsem se již zmínil, naším hlavním, nebo spíše oblíbeným zvířetem je jeden z největších predátorů této planety. Ač z dětství máme dojem, že “medvídek” je milé zvířátko pojídající med ze džbánku, realita je trochu jiná. Teď v dospělosti už víme, že je to silný a teritoriální expert na přežití. Jedním z našich projektů je námi provozovaný internetový obchod www.bear-shop.cz, na který se můžete podívat a inspirovat se jedním z originálních produktů s náměty medvěda.

Několik důležitých milníků

Sami se staráme o naše vlastní projekty. Jedním, dnes již bohužel pozastaveným projektem, byla kavárna na Praze 3 (vlastní projekt). V Praze 3 jsme v září 2019 otevřeli malou designovou kavárnu s výbornou kávou, laskavou obsluhou a nabídkou našich designových produktů. Celý interiér, včetně grafik na stěnách je naše vlastní výroba a výsledek práce v našich dílnách. Tedy až na židle, ty jsme si prostě koupili. Dobou covidovou jsme si prošli zřejmě jako mnozí z Vás a nyní hledáme prostory, které bychom opět otevřeli v našem designovém stylu. Snad se nám to někdy v budoucnu opět podaří?

Naším cílem do budoucna je dostát naším závazkům vůči stávajícím zákazníkům, a tedy přirozeně i případným novým zákazníkům. Dalším cílem je podpora vybraných medvědů žijících v ZOO, nebo u hradů a zámků v České republice. V podstatě naším cílem je část zisku investovat do toho, aby se ti chlupáči měli o trochu lépe. Nakolik se nám to podaří se budete průběžně dočítat na našich stránkách.

Tímto bych prozatím uzavřel povídání na této stránce. Přeji Vám klidný den a v případě, že Vás cokoli napadne, nebo se Vám bude zdát nesrozumitelné, tak prosím neváhejte mě kontaktovat. Budu vycházet z toho, že nejen dobrá nálada, ale i pohodová společnost empatických lidí umí léčit neduhy dnešní moderní uspěchané společnosti, tak proč bychom si vzájemně nemohli v čemkoli pomoci.

S úctou Alan KABEŠ

MEDVĚD - EXPERT NA PŘEŽITÍ

Moderní pojetí

V našem názvu najdete symbol velkého silného predátora v kombinaci s pojmem laskavosti a empatie. I my se tak cítíme. Jsme silní v našich zkušenostech a přitom považujeme za samozřejmost podat pomocnou ruku.

V mém úzkém pracovním i osobním okolí se pohybují neskutečně kreativní a inteligentní lidé, od kterých se stále učím nové postupy a věci, které mě posouvají stále výše a výše.

Zřejmě ani sami kolegové sami kolikrát netuší, jakou jsou pro mě inspirací! Děkuji Vám kolegové.
AK

Správa stránek
0 +
Projektů v procesu
0 +
Správa E-Shopů
0
Vlastních projektů
0