motion design
Představujeme Vám DIGITÁLNÍ SVĚT
Bear Hugs! MOTION DESIGN
ANIMACE | LOGO INTRO | SLIDESHOW | PRODUKTOVÁ & FIREMNÍ PREZENTACE … !
 

V našem studiu Vám například připravíme animaci Vašeho loga, nebo prezentaci fotografií, digitální nabídku produktů a mnoho dalšího. U nás v Bear Hugs ! MOTION DESIGN rozpohybujeme cokoli si jen umíte představit. Následně bude možné animaci prezentovat na jakémkoli zobrazovacím zařízení.

Animace jsou vhodné pro You Tube, Instastories, nebo jako intro Vaší prezentace, či videa, anebo je možné jí zobrazovat na displayi, monitoru a nebo v televizi umístěné ve Vaší prodejně.

Prezentace většinou vytváříme v rozlišení HD, ovšem jsme připraveni Vám připravit animace v rozlišení až do 4K. Rozměry animací jsou nekonečné a vždy je dokážeme přizpůsobit Vašim požadavkům.

Stejně tak je možné připravit animace pro Instagram, či Facebook. Nastavení je plně ve Vaší “režii” a podle Vašich potřeb.

Animovaná prezentace, nebo filmová reklama, je velice účinný nástroj na podporu prodeje Vašeho produktu. Častým příkladem jsou obrazové animace přímo v místě nabízených služeb. Níže se můžete odkazem proklidnout na náš YouTube kanál, kde jsou uvedené animace z našeho projektu kavárny, restaurce zákazníka a mnoho dalšího.

Obrázky nabídek v pohybu lákají oko zákazníka a jsou stále více oblíbenější podporou prodeje. V jedné animaci naleznete jak informaci o produktu, dále například cenu, popis produktu a i odkaz na webové stránky, nebo e-shop. A to stále dokola…

Níže se můžete podívat na několik ukázek z naší produkce animace loga, nebo prezentace právě na obrazovky přímo do prodejny, nebo gastro provozu.

Pro případné otázky slouží kontaktní formulář, na který mi prosím v případě potřeby napište otázky, požadavky, nebo poptávku. My Vám následně poskytneme maximální podporu a poté i realizaci.

| Motion Design | Animace | Prezentace |

Intro Motion Design

Ukázka vstupního intra pro naší motion grafiku. Jednoduché psané písmo s kombinací pohybu a základním ozvučením.

Animace loga hotelu Astory

Decentní animace designového hotelu z centra Plzně.

Animace je i se zvukem.

Bear Hugs s.r.o. Intro na YouTube

Ukázka možností pro vstupní animace. Zde například pro kanál YouTube. Na této animaci vidíte, že vlastně nejsou žádná omezení. Rorpohybovat je vskutku možné cokoli, jak vidíte, tak i zvuk.

Intro Graphic Design Studio

Ukázka vstupního intra pro naší grafiku. Jednoduché a poutavé.

InstaGram kouřové logo

Je mnoho způsobů, jak zatraktivnit Vaše logo například na webových stránkách, nebo vstupní animaci do zobrazovacích zařízení Vaší provozovny.

Informační grafika

Informační grafika, zde inspirováno z Nova Sport. Opět jedna z možností, jak infomrovat Vaše zákazníky.

Přání Veselé Vánoce

Možnost zaslat přátelům, kolegům, nebo obchodním partnerům animované přání je dnes standardem.

Logo v kovovém designu

Uvedení loga, či sloganu je nekonečné množství. Kovový povrch je jedním z velmi oblíbených.

Intro loga bubliny

Prezentace vstupu loga pro webové stránky z využitím imitace bublin. Efektivní, jednoduché, ale každý pohyb na stránkách zaujeme.

Ikona telefonu v mlze

Ikona telefonu, kterou nikdo nepřehlédne a animace upoutá pozornost. Jeden z mnoha způsobů animace do zobrazovacích zařízení Vašeho provozu.

CRAZY nápis / logo

Jeden ze způsobů novoročního přání, nebo narozeninové gratulace, pozvánky na oslavu, které můžete zaslat v mailu, umístit do podpisu, nebo přidat na webové stránky.