MARKETING, SEO, BLOG, OBSAH, SLOVNÍK POJMŮ MARKETINU A SEO, UX, UI, a mnoho dalšího pro poznání digitálního světa Marketingu

Marketing & SEO

Marketing + SEO | 2023

Digitální svět Marketingu a optimalizace pro vyhledávače ( SEO ) je záležitostí pro odborníky. Abychom se v této problematice mohli lépe orientovat, připravil jsem pro vás přehled jednotlivých disciplín digitálního marketingu a všeho kolem. Postupně budu přidávat podobná témata a v průběhu času i aktualizovat stávající články. Připravil jsem pro vás i slovník pojmů pro Marketing a pro SEO. Pokusím se vám vysvětlit pojmy, jako jsou blogování, obsahový marketing, brand a mnoho dalšího.

Marketing v sobě obsahuje mnoho dalších disciplín a já vybral na začátek ta nejzajímavější témata.

SEO je také složitá disciplína, neméně komplikovaná. I v této sekci jsem vybral několik základních pojmů k vysvětlení.

Pokud budete mít dojem, že bych mohl nějaký článek napsat lépe, nebo doplnit o nějakou podstatnou informaci, neváhejte mi to napsat, dokážu se vám následně odměnit v podobě maličkosti z našeho e-shopu.

Přeji vám, abyste našli, co hledáte. Články jsem se snažil psát srozumitelně, tak doufám, že vám pomohou pochopit složitosti Marketingu a SEO. Je v nich i mnoho odkazů na naše stránky, a i odkazující na stránky třetích stran. Ptáte se možná proč? Ptáte se správně, no tak začněte číst například blogový marketing, myslím, že pochopíte.

Naše stránky plné informací pro každého

Sekce MARKETING

Marketingové řízení
V tomto článku najdete základní informace o marketingovém řízení, přípravě strategie, plánování, řízení až po analýzu trhu a nastavení cílů.
Marketing Blogování
O marketingovém blogování jsem vám sepsal hlavní důvody, proč jej používat, jak získávat další sledující, a základní principy a pravidla.
obsahovy-marketing-bear-hugs
To nejpodstatnější, co potřebujete vědět o vytváření obsahu, který zaujme a především konvertuje.
marketing-brang-povedomi-o-znacce-2022-bear-hugs
Víte co je "povědomí o značce"? Víte, jak jej budovat a jakých základních principů se držet? Pokud ne, doporučuji si přečíst tyto základní informace.
Strategie digitálního marketingu
Strategie digitálního marketingu pro malé a střední podnikání vám poskytne výčet těch nejzákladnějších prvků, s kterými musíte začít.
Marketing Bannery pro lepší podnikání
Velmi zásadní vliv na efektivní účinnost reklam může mít i správná volba velikosti banneru. Zde najdete základní přehled o velikostech.
SMART a SMARTER
Stanovení efektivních marketingových cílů metodou SMART, jako jeden ze způsobů, jak minimalizovat náklady a zvýšit úspěšnost marketingu.

Sekce SEO

SEO Bear Hugs
Optimalizace, optimalizace a zase ta optimalizace. Chcete vědět základy? Tak klikněte na odkaz, nebo níže na vše, co se SEO úzce souvisí.
off-page-seo-bearhugs
V tomto článku byste se měli dozvědět základy o Off-Page SEO a všechny souvislosti, které ovlivňují pozice ve vyhedláváčích díky všemu, co děláte mimo vaše webové stránky. Doporučuji toto téma nepodcenit. Možná vás překvapí, co vše ovlivňuje organickou návštěvnost vašeho webu.
smm-marketing-na-socialnich-sitich
Pokud se chcete znát hlavní rozdíly mezi SEO – SEM – SMM a mít tím náskok před konkurencí a možná i býti připraveni na komunikaci s odborníky, věnujte tomuto článku necelé 3 minuty svého času.
UX vs UI pro SEO web
„User experience design“ a „user interface design“, snad se po přečtení mého článku naučíme tyto dvě rozhraní lépe rozlišovat
Uživatelský prožitek
UX není na první pohled vidět. Je to jakýsi způsob, jakým je navržen produkt/služba tak, aby splnil uživatelovy požadavky.
Uživatelské rozhraní
UI vidíte na první pohled – je to souhrnný návrh prvků, animací, interakcí, zkrátka veškerý vizuální průvodce uživatele po webu.

Výkladové slovníky plné (ne)známých slovíček

Slovník pojmů MARKETING

Marketingový slovník
Začnete "Affiliate Marketing", a skončíte "Wireframe webu"...tedy, pokud opět něco nedoplním! Což se určitě už stalo! Tak snad vám to někdy pomůže?

Slovník pojmů SEO

SEO slovník
Začnete "AdSense", a skončíte "UI a UX"...tedy, pokud opět něco nedoplním! Což se určitě už stalo! Tak snad vám to někdy pomůže?