WORDPRESS

Vše pro lepší stránky pomocí WordPress 2023

Mnozí z vás plánují si obsah stránek spravovat vlastními silami. Pokud si tuto cestu zvolíte, je tu možnost, že si budete spravovat například jen obsah blogů, nebo si budete chtít vytvořit váš originální desing. My vám ke spravování webových stránek poskytneme několik profesionálních nástrojů, aby se vám UX podařilo podle vašich přání a představ. UI necháme na Worpressu.

Jsme připraveni vám poradit, jak na marketing, jak na optimalizaci pro vyhledávače (SEO), jak na nastartování nového podnikání, budeme spolu hledat klíčová slova, napíšeme k nim zajímavé texty, víme jak na instagram a facebook, poradíme, jak psát blog, nebo vytvořit zajímavé video pro Youtube.

Základním stavebním kamenem pro snadné sestavení webové prezentace je redakční systém pro správu webových stránek WORDPRESS.

WORDPRESS

WordPress je tzv. free open source redakční a publikační systém napsaný v PHP a MySQL. Je to systém se širokou uživatelskou a vývojářskou komunitou. Počet stažení WordPressu celosvětově se již mírně přehoupl přes 174 milionů instalací. Proto využívání WordPressu  se jeví, jako jedna z nejlepších cest pro správu vašich webových stránek vlastními silami.

A to nejvíc bezvadné na tom celém je to, že si můžete celý web ovládat naprosto sami. Nepotřebujete znát kódování, i když i to se někdy může hodit. Ale k tomu, abyste měli na webu vaší skvělou prezentaci je zcela dostačují základní znalost prostředí tohoto redakčního systému.

Oficiální stránky WORDPRESS

wordpress-ukona-bear-hugs

WordPress se téměř vždy instaluje z uživatelského prostředí poskytovatele hostingu. Pokud si s tímto nebudete vědět rady, nebo potřebujete poradit se správnou volbou hostingu, neváhejte se na nás obrátit!

Pokud to s obchodováním a prodejem služeb myslíte vážně, je nutné mít stránky optimalizované. Vaše firma si v průběhu času buduje svou značku a optimalizací vašich webových stránek se dříve a lépe dostane ke svým cílový skupinám.

rank-math-pro-bear-hugs

RANKMATH

Rank Math je plug-in do WordPressu pro správu SEO. Rank Math každému uživateli usnadňuje optimalizaci obsahu pomocí integrovaných návrhů založených na obecně uznávaných a osvědčených postupech.

V online světě, je SEO jedním z nejdůležitějších způsobů, jak můžete vytvořit úspěšný web. SEO je životně důležité pro zobrazování obsahu na dohledatelných místech ve výsledcích vyhledávání, a to nejen pro e-shop, ale i pro webové prostředí obecně, protože co uživatelé internetu nedohledají, to nemohou koupit, nebo používat. Všeobecně platí, že čím výše se ve výsledcích vyhledávačů dostanete, tím více návštěvníků najde cestu na vaše webové stránky, nebo e-shop. Výsledkem je poté profit, a to nejen finanční.

Odkaz na stránky Rank Math

Poradíme vám, jak na marketing. Pomůžeme nastavit optimalizaci pro vyhledávače – SEO. Nastartujeme vaše nové podnikání. Budeme hledat klíčová slova. Vytvoříme zajímavé texty – Copywriting. Vytvoříme poutavé instagramové a facebookové příběhy. Pomůžeme vám s psaním blogu, nebo Youtube kanálem. Atd.

Na stránkách zásuvného modulu, nebo chcete-li plug-inu Jetpack se v hlavním ndpisu dočtete “Nástroje zabezpečení, výkonu a marketingu vytvořené pro WordPress“. Tím je řečeno téměř vše, co od tohoto modulu získáte.

JETPACK

Bezpečnější web | Rychlejší web | S růstem organického vahledávání

Bezpečnost – Jertpack automaticky blokujeme pokusy o hacknutí vašeho webu od milionů známých škodlivých útočníků.

VýkonMáte hodně příspěvků, stránek nebo produktů? Jetpack Search pomáhá vašim návštěvníkům okamžitě najít správný obsah, takže na vašem webu zůstanou déle a nakoupí více.

RůstPřívětivé CRM vytvořené speciálně pro WordPress. Převezměte kontrolu nad svými kontakty, abyste mohli začít rozvíjet své podnikání.

Zdroj informací přímo ze stránek JETPACK

jetpack-wordpress-bear-hugs

Nastavení Jetpacku má svá specifika a velice rádi vám se základním nastavením pomůžeme. A nebo nastavíme a budeme se o správu tohoto důležitého modulu rádi starat, a to tak, aby vám přinášel bezpečí a jistotu při růstu vašich webových stránek.

Chete-li si vytvořit nadčasové webové stránky a držet tak krok s vaší konkurencí, je Elementor ta správná volba. Elementor je nejznámější zásuvný modul do redakčního systému WordPress a s námi máte v základní ceně i používání tohoto modulu v profesionální, tedy plné verzi.

elementor-wordpress-bear-hugs

ELEMENTOR

Propojením se ke komunitě milionů tvůrců webu, kteří vytvářejí webové stránky a společně rostou, a rostou právě s platformou číslo 1. – Elementorem.

Úprava stránky v reálném čase “Uchop & vlož”Vytvářejte a přizpůsobujte každou část svého webu intuitivně pomocí vizuálního nástroje Elementor. Nepotřebujete mít ani základní znalost kódování.

Více než 90 widgetůDosáhněte svých navrhovaných cílů pomocí mnoha widgetu, které vám dají plnou svobodu v nespočetném množství nastavení. Vy si tak přizpůsobíte jakoukoli část na webových stránkách ke své spokojenosti.

Dokonalý design pixel za pixelem – Vytvářejte bezchybné webové stránky s vlastními pozicemi, odsazeními, okraji a globálním nastavením barev a typografie.

Jedna platforma a neomezená tvorba webu! – Od landing pages, webových stránek a e-shopů, nebo pop-up oken, tvorby hlaviček a patiček, prostě vše pro tvorbu plnohodnotných webových stránek – to vše postavte pomocí Elementoru.

Podívejte se v případě potřeby přímo na stránky ELEMENTOR

S nástojem Elementor je jediné omezení jen ve vašich představách. S tímto nástrojem je možná vskutku jakákoli úprava na webových stránkách. Elementor se ještě k tomu dále rozvíjí a zdokonaluje. Tedy každým upgradem dostáváte další a další možnosti a vylepšení totoho už tak dokonalého a téměř bezkonkurenčního nástroje pro WordPress.

Opět jeden z nejdokonalejších nástrojů. Woocommerce a vy bude potřebné spojení pro vás, pkus budeme připravovat e-shop. Již v základním provedení a vhodnou šablonou vám tento nástroj pomůže si vytvořit elektronickou podobu vašeho obchodu na webových stránkách.

WOOCOMMERCE

Vytvořte si přesně takový web eCommerce, jaký chcete – S pomocí Woo-Commerce, což je plně  přizpůsobitelná platforma elektronického obchodu s otevřeným zdrojovým kódem postavená na redakčním systému WordPress. Začít můžete ve své podstatě hned.

Vše, co potřebujete, abyste mohli začít prodávat onlinePřidejte plugin Woo-Commerce na jakýkoli web WordPress a vytvořte nový obchod během několika minut. Získejte bezpečné platby, konfigurovatelné možnosti dopravy a další možnoosti nastavení ihned po spuštění – a to zdarma.

Přizpůsobte a rozšířteWoo-Commerce je plně přizpůsobitelný, od prodeje předplatného na kurzy, až po prodej luxusních aut. Přidejte funkce, rozšiřte funkčnost svého obchodu, a to pomocí oficiálních rozšíření z Woo-Commerce Marketplace.

Zásuvné moduly od “nás” – Do Woo-Commerce vám zajistíme za výhodných podmínek zásuvné moduly s mnoha nastaveními ryze České společnosti TORET. Výhodou je, že všechny plug-iny jsou plně lokalizovány a mají Českou podporu. A hlavně velmi ochotnou podporu! Co více si přát?

Odkaz na stránky WOOCOMERCE

Odkaz na stránky TORET

woocommerce-wordpress-bear-hugs

Nastavení a správa e-shopu je časově velmi náročný projekt. Jsme připraveni vám se vším pomoci. Připravíme vám grafiku, nafotíme produkty, vložíme texty, poradíme jak na marketing, sociální sítě, anebo copywriting. Předáme vám hotové stránky v nejkratším možném termínu.

Jak co nejjednodušší formou přejít na zabezpečené stránky certifikátem SSL? U nás profesionálním plug-inem od Really Simple SSL. Vygenerování certifikátu i jeho zavedení se základním nastavením je u nás naprostou samozřejmostí.

reall-simple-ssl-wordpress-bear-hugs

REALLY SIMPLE SSL

Fixátor smíšeného obsahuDíky opravě smíšeného obsahu a skenování v Really Simple SSL Profesional vám zajistíme zabezpečení vašich webových stránek.

Rozsáhlé skenováníRozsáhlé skenování, které vám umožní zjistit zdroj smíšeného obsahu, který nebylo možné opravit automaticky, opravíte podle návodu s pomocí tlačítka “opravit”.

Zabezpečené soubory cookiePříznaky základního HTTP oproti zabezpečení HTTPS zajišťují, že soubory cookie budou zabezpečené a šifrované.

Zabezpečené hlavičky stránek – Snadno implementovatelné bezpečnostní hlavičky: X-Content-Type-Options, X-XSS-Protection, X-Frame-Options, Content Security Policy, Expect-CT, Certificate Transparency.

Přísné zabezpečení přenosu HTTPZlepšete zabezpečení povolením HTTP Strict Transport Security a HSTS preload pro váš web a chraňte svou doménu před útoky typu “man in the middle” (odkaz zde).

Prémiová podpora – S WordPressem jsou možné tisíce různých konfigurací. V některých případech budete potřebovat odborníka, Really Simple SSL říká: “rádi vám pomůžeme!”

Odkaz na stránky plug-inu Really Simple SSL

Zabezpečení bezpečnostním certifikátem SSL je v dnešní době neustálého hackování webových stránek třetími stranami a následně i všech ostatních služeb s tím spojených velmi podstatnou bezpečnou součástí provozu webových stránek. S námi budete používat profesionální verzi tohoto zásuvného modulu s každoroční obnouvou předplatného a stálými aktualizacemi plug-inu.

Nejpopulárnější knihovna prvků pro Elementor je bezpochyby právě Essential Addons pro Elementor. Tímto zásuvným modulem dodáte svému nástroji pro tvorbu stránek snadno použitelné a kreativní prvky a vaše webové stránky WordPress budou vypadat hezčí než kdy předtím a znatelně se budete odlišovat od ostatních webových prezentací.

ESSENTIAL ADDONS

80+ Prémiových prvků, jako například Call to Action tlačítka, Flip Box, mřížka na Woo produkty, Countdown – odpočet, a mnoho mnoho dalšího.

 

 • Vylepšete svůj zážitek z vytváření stránek ElementorDodejte svému nástroji pro tvorbu stránek výkon pomocí Essential Addons, které jsou  snadno použitelné a mají spoustu kreativních prvků. Vaše webové stránky WordPress budou vypadat hezčí než kdy předtím. 
 • Přizpůsobte si každý prvek přesně tak, jak chceteKaždý prvek přichází s řadou možností, jak ovládat každou jednotlivou funkci. S vaší fantazií můžete dosáhnout téměř jakéhokoli designu. 
 • Váš design se stane skutečností / Základní doplňky to umožňují – Vaším limetim je nyní snad jen Obloha. Vše, co si jen dokážete představit se pomocí  Essential Addons může stát skutečností, což vám potvrdí většina stávajících uživatelů Elementor!

Oficiální stránky pro plug-in ESSENTIAL ADDONS for Elementor

essential-addons-elementor-bear-hugs

Tento zásuvný modul se stal jedním z našich nejoblíbenějších. My vám jej v případě potřeby poskytneme v plné PRO verzi, ale již v základu, kde za něj nic neplatíte, je tento zásuvný modul velmi výkonným pomocníkem pro tvorbu jedinečných stránek ve WordPressu.

Oživte své kreativní představy při tvorbě webových strának s Happy Elementor Addons. Což je  kompletní balíček pro všechny úrovně uživatelů. Díky jeho mimořádným funkcím můžete ale na webových stránkách dělat věci, které kdysi uměli jen zkušení profesionálové.

happy-addons-by-elementor-bear-hugs

HAPPY ADDONS

21  Exkluzivních a jedinečných funkcí

600+ Linkových ikonek

90+ Elegantních widgetů v PRO verzi

Dále pak HappyAddons nabízí:

 • PředvolbyVyberte si jakékoli předem připravené sady návrhů, které si můžete přizpůsobit a porovnat mezi různými možnými vzhledy pro HappyAddons widget. Nyní stačí kliknout na předvolby z rozbalovací nabídky a uvidíte ta kouzla. 
 • Vnořování Sekcí – Nechcete v Elementoru používat více sekcí současně? S HappyAddons nyní můžete. Vytvořte tolik sekcí, kolik chcete, a organizujte své prvky efektivněji. 
 • AnimaceHappyAddons vám přináší některé výkonné funkce do sekce vestavěných pohybových efektů, která vám pomůže animovat a otáčet objekty na jejich ose x, y a z jako nikdy předtím, a přináší krásné efekty, které pomohou vašim webům vyniknout od ostatních.

Je toho opravdu hodně, co tento zásuvný modul poskytuje.

Stránky zásuvného modulu najdete zde HAPPY ADDONS for Elementor

S tímto zásuvným modulem si užijete mnoho zábavy. Nastavení a možnosti jsou tak široké, že vás překvapí. S nastavením a základním seznámením a možnostmi využití vám rádi pomůžeme, nebo vše sami podle vašich představ nastavíme.

“Nejlepší přítel, kterého váš Elementor potřebuje” – takto začíná úvod stránek tohoto zásuvného modulu. A je to pravda, jak již název napovídá, je to veliké plus již v základním nastavení tohoto plug-inu.

THE PLUS

The Plus příjemně rozšiřuje již tak širokou paletu možností pro Elementor.

 • Plus Scrolls – Kreativní animace posouvání
 • Sekce Plus – Rozšířené kreativní sekce pro Elementor
 • Dynamické výpisy – moderní a snadný způsob, jak vypsat jakýkoli CPT (Aktuální procesní terminologie)
 • Header Builder – Vytvořte navigaci jako profesionál
 • Blog Builder – Předělejte svůj blog během několika minut
 • Woo Builder – Váš obchod, vaše cesta
 • Popup Builder – využujte svou kreativitu
 • Plus Social – Spojte se se všemi

Nastartujte svůj web s více než 100 předem sestavenými rozvrženími.

Stránky plug-inu najdete tady THE PLUS for Elementor

the-plus-for-elementor-bear-hugs

Tímto pomocníkem se dostanete za hranice scých představ. Možnosti rozšíření jsou a jsou i snadno nastavitelné. Svůj web ovládnete jako mistr v oboru a to během velmi krátké doby.

Tiny PNG, neboli Panda je webová aplikace a zároveň i je jako zásuvný modul pro změnu velikosti vašich obrázků ve WordPress. My pracujeme s verzí PRO a stejně tak tyto služby poskytujeme i vám. Ono totiž pro správnou funkcionalitu stránek a snadné, potažmo rychlé načítání webových stránek je mopřeba mít velikost obrázků maximálně optimalizovánu.

tiny-png-wordpress-bear-hugs

TINY PNG

Inteligentní komprese WebP, PNG a JPEG

Co umí TinyPNG?

 • TinyPNG využívá chytré techniky ztrátové komprese ke snížení velikosti souborů WEBP, JPEG a PNG. Selektivním snížením počtu barev v obrázku je k uložení dat potřeba méně bajtů. Efekt je téměř neviditelný, ale způsobuje velký rozdíl ve velikosti souboru!

Proč bych měl používat TinyPNG?

 • PNG formát je užitečný, protože je to jediný široce podporovaný formát, který dokáže ukládat částečně průhledné obrázky. Ostatní formáty také používají kompresi, ale soubory mohou být stále velké. Použitím TinyPNG ke zmenšení obrázků pro vaše aplikace a weby budete využívat menší datové zatížení přenosu a bude se vám webová prezentace načítat rychleji.

Ostatně toto vše vám píší na stránkách aplikace Tiny/PNG

Samozřejmě poskytujeme kompletní služby. Tedy pokud budete potřebovat nastavit velikost obrázků a zmenšit jejich objem, rádi vás tímto procesem provedeme, nebo jej kompletně připravíme, abyste se mohli věnovat vaší práci a rozvíjet váš obchod, či podnikání.

A tak dále… Vzhledem k tomu, že každý z vás pro své podnikání a své služby má jiné priority, mohli bychom tady rozepisovat, co vše je ještě možné pro vaše webové prezentace udělat. Ať už je to sdílení přes sociální sítě, nebo zasílání direckt mailingu, specifické popisky produktů, copywriting a mnoho dalšího. My máme zkušenosti a umíme vám dobře poradit. A právě proto jsem použil zkratku “atd”, abychom si vzájemně řekli naše představy a vytvořili webovou prezentaci podle vašich představ, protože proto tu jsme!

atd...

Jsme digitální agentura, která si věnuje každému projektu na 100%.

Pokud jste na této stránce nenašli odpověď na vaše otázky, nebo máte pocit, že potřebujete naprosto jiné řešení, není nic jednodužšího, než nás oslovit.

Řešení tu jsou a my většinou víme, jaká a kde je hledat.

atakdale-bear-hugs

Pokud jste stránku dočetli až sem, tak máte maximum informací a možná i důvodů, proč začít připravovat Vaše webové stránky právě s námi. Webová prezentace a následná správa stránek je s námi ta jednoduchá, jak to jen jde.

Budu se těšit, že nás oslovíte.

AK

logo-bear-hugs-s.r.o.