WEB CALCULATOR

alias

WEBOVÁ KALKULAČKA

2024

V případě, že je pro Vás příjemnější si udělat přehled o počátečních nákladech, nebo například okamžitě zjistit, nakolik Vás přijde provoz webových stránek první rok provozu. Nebo potřebujete znát celkové náklady provozu webových stránek na 5 let, tak níže byste si mohli některé částky lehce vypočítat a získat okamžitý přehled o případných nákladech.

Kalkulačka obsahuje:

  • Náklady na jednu až dvě domény za rok
  • Náklady na 3 druhy hostingu za měsíc, popřípadě rok
  • Náklady na správu webu za měsíc, nebo rok
  • Náklady na grafickou přípravu
  • Náklady na doplňky například pro e-shop od Toret.cz

Výslednou částku máte možnost si po vyplnění e-mailu zaslat na Váš e-mail bez jakýchkoli závazků, nebo marketingových otravných mailů. Mail přijde jen na Vámi vloženou e-mailovou adresu a nám kopie pro statistické účely.

Bude jen na Vás, jestli nás následně oslovíte.

Můžete využít například e-mail v kontaktech, nebo i kontaktní formulář ZDE.

web-design-calculator-bear-hugs

U všech výpočtů jsou uvedené běžné částky. Je důležité upozornit, že v některých případech, například u poskytovatele webového hostingu, je možné, že nabídne k hostingu doménu zdarma. Další příklad, že TORET.CZ Vám nabídne slevy na zásuvné moduly již od objednání dvou TORET-pluginů, a takto bych mohl pokračovat.

Vypočítejte si cenu za realizaci webové prezentace

DŮLEŽITÉ:

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku.

Tato stránka pouze shrnuje přehled nabízených služeb a slouží pouze k informativním účelům.